Kobieta na pewno będzie wyglądała piękniej gdy jej figura będzie w każdym calu proporcjonalna i miała odpowiednie wymiary. Piersi stanowią ważny element w kobiecej figurze, zwiększając jej seksowność. Istnieje wiele sposobów o których już pisałam tutaj aby naturalnie powiększyć piersi. Niestety powiększenie biustu wymaga czasu, nie urosną błyskawicznie chociażbyśmy nie wiadomo jak się starały. Jednak czasami można wykorzystać kilka popularnych sztuczek aby piersi wyglądały na większe.

  1. Zwróć uwagę na swój strój.Powiększenie 1

Wybór sukienek i topów są bardzo ważne. Ubieraj sukienki bez ramiączek najlepiej w poziome paski w okolicy klatki piersiowej. To stwarza iluzję większego biustu.

 

 

  1. Wybierz odpowiedni biustonosz. Powiększenie biustu

Ubieranie dobrej jakości biustonoszy pomaga w ukształtowaniu swoich piersi. Noszenie idealnie dobranego biustonosza to jeden z najprostszych sposobów aby zwiększyć wizualnie rozmiar piersi. Najlepszy jest popularny stanik  typu push-up. Można również zdecydować się na biustonosze wodne, które zwiększają objętość biustu.

  1. Zachowaj prawidłową postawę.

Niektóre kobiety nie zamiast stać prosto często się garbią. Zachowanie prawidłowej postawy czyli proste plecy, łopatki schowane, klatka piersiowa do przodu. Dzięki trzymaniu takiej postawy biust wygląda na większy.

  1. Noś zawieszki na szyi.Powiększanie biustu

Stosowanie dodatków w postaci łańcuszków, wisiorków pomaga wyróżnić  piersi. Ważne aby wisiorek nie był za krótki.

  1. Narysuj odpowiedni kontur.

Do tej sztuczki potrzebny będzie nam zestaw do makijażu. Narysuj ciemną kredką odpowiedni kontur między swoimi piersiami. To skutecznie Tworzy iluzję pełnego dekoltu. Można również użyć złotego pudru na górnej części klatki piersiowej to sprawi że biust będzie wyglądał na większy niż w rzeczywistości.Naturalne powiększenie biustu

Oto kilka prostych sztuczek aby optycznie zwiększyć rozmiar piersi. Dzięki temu będą wyglądać na większe niż są w rzeczywistości.  Jednak jeśli chcesz naprawdę powiększyć piersi przeczytaj moją recenzję o produkcie który pomógł mi pozbyć się w naturalny sposób kompleksu małych piersi.