Każda kobieta jest inna, tak więc implanty piersi powinny być dobierane indywidualnie do każdego ciała. Chirurg powinien pomóc dobrać odpowiedni rozmiar zwłaszcza jeśli kobieta ma trudności z wyobrażeniem sobie jak ma wyglądać jej nowy biust.

 Powiększanie biustu

Implanty piersi są napełniane solą fizjologiczną lub specjalnym żelem. Główną różnicą są odczucia w dotyku. Żel jest bardziej zbliżony do naturalnych piersi.

Przed operacją należy omówić wszystkie opcje z lekarzem tak aby uniknąć jakichkolwiek powikłań. Ogólnie uważa się, że powiększenie piersi jest bezpiecznym zabiegiem. Każda operacja jednak niesie za sobą pewne ryzyko powikłań w tym przypadku najczęstszym jest przykurcz torebki.  Może to powodować stwardnienie i zniekształcenie piersi co będzie wymagało następnej operacji i wymiany implantu na nowy.

Wadą operacji plastycznych jest przede wszystkim wysoka cena co sprawia, że nie wiele kobiet może sobie na nią pozwolić, dlatego warto spróbować tańszej alternatywy tabletek na powiększenie piersi ProBreast Plus tutaj możecie przeczytać moją recenzje tego produktu.